طراحی نما

  • ما نمای اجرا شده ی ساختمانتان را قبل از اجرا به شما نشان خواهیم داد.
    از آنجایی که اولین ارتباط افراد با یک پروژه ی ساختمانی از طریق نمای خارجی آن شکل می گیرد، نمای ساختمان شما تاثیرگذارترین عامل در تلقی و برداشت اشخاص از کیفیت و نوع ساخت پروژه ی مورد نظر می باشد. یک طراحی و اجرای جذاب برای دید بیرونی ساختمان ، می تواند القا کننده ی جلوه ی شاخص ، فراموش نشدنی و متمایز از ساختمان و یا سازمان مستقر در آن باشد.
     شرکت افراز پی آسمان تبریز (آپات)، با دارا بودن اکیپ طراحی و معماری خبره و مجرب، طراحی خارجی را که عمده ی آن طراحی نمای ساختمان می باشد را به بهترین نحو انجام می نماید. طراحان این شرکت با در نظر گرفتن سلیقه ی کارفرما و نوع متریال انتخابی (سنگ ، کامپوزیت پانل ، شیشه ) و نوع بنا، موقعیت و سازه ی آن، اقدام به طراحی نمای ساختمان می نماید. در طراحی نمای کامپوزیت، که نسبت به دیگر نما ها از حساسیت بالای محاسباتی برخوردار است، جهت سهولت و افزایش دقت کار، از نرم افزار نقشه کشی AutoCad استفاده می شود. به طوریکه نقشه ی نمای کامپوزیت ساختمان، نسبت به ابعاد ورق انتخابی کارفرما، با درنظر گرفتن حداقل میزان پرت ورق با نهایت دقت رسم می شود.

  •    ●   یعنی ما با محاسبات اولیه میزان پرت ورق کامپوزیت شما را به حداقل می رسانیم.

  • سپس طرح مورد نظر با استفاده از نرم افزارهای سه بعدی سازی به طرحی سه بعدی و قابل لمس تبدیل شده در نهایت خود طرح و نقشه ی زیرسازی کامپوزیت باهم ارائه می شوند.